Správná volba pro váš profesionální růst

Efektivní metody řízení stavu zásob

Představují náklady na provoz skladu a udržování stavu zásob značné množství finančních prostředků, které musíte vynaložit? Hledáte možnosti, jak tyto náklady snížit? Ale víte, že při špatném zvoleném postupu může vaše snaha způsobit nespolehlivost v dodávání.

Z tohoto důvodu je nutné nejprve pochopit kategorizaci jednotlivých zásob, protože paušální metody přístupu sice mohou přinést okamžité efekty, ale na druhou stranu mohou být příčinu vícenákladů v jiné části řetězce.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

 Jak vám tento seminář pomůže v nákupní praxi

Operativní nákup je v naprosté většině případů spojen s řízením stavu zásob ve skladech. Abyste zodpovědně dostáli tomuto úkolu, musíte mít přehled o základních metodikách, které vám v tom pomohou.

Přesvědčíte se, že je lepší náklady na zásoby optimalizovat a ne pouze paušálně minimalizovat.

Abyste uměli operativní činnosti nákupu vykonávat efektivně, naučíte se nákupní procesy měřit a vyhodnocovat.

V průběhu dne získáte návod, potřebné znalosti a také si odnesete konkrétní postupy analýz skladových zásob, které vám pomohou optimalizovat skladové zásoby.

Co se dále dozvíte

Komu je seminář určen

Seminář je určen manažerům logistiky, manažerům nákupu, nákupčím, střednímu a vyššímu managementu společností všech velikostí, kteří chtějí oddělení nákupu řídit a vlastní nákupní činnost realizovat na základě promyšlené strategie. Dále je určen referentům nákupu, kteří mají zájem se vzdělávat a kariérově růst.

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 990 Kč bez DPH (6 038 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 1. 7. 2015. Standardní vstupné, které je platné od 2. 7. 2015, činí 5 590 Kč bez DPH (6 764 s DPH).

Bonusy v hodnotě 3 500 Kč

K tištěným materiálům, zahrnující osobní know-how lektora ověřené vlastní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v ceně 3 500 Kč bez DPH

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se uskuteční 14. 8. 2015. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30.

Místo konání

Hotel Barceló Praha, Na strži 32, 140 00 Praha 4

9690150_s

Záruka spokojenosti

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz. Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Jaroslav Uhlíř

Jaroslav Uhlíř pracuje jako konzultant, lektor logistiky a projektového řízení v poradenské a školící firmě SLOVLOGISTIK. Vypracovává logistické audity firem, je autorem článků o logistice, aktivně se účastní konferencí s logistickou tématikou. Jako externista přednáší na vysokých školách.

Po ukončení strojní fakulty Námořní Akademie pracoval u Československé námořní plavby. Dále absolvoval Masarykův ústav vyšších studií při ČVUT v Praze a Vyšší kurzy integrální logistiky (VLM, PCA Holandsko). Do roku 2004 zastával pozici ředitele výrobní logistiky v ČKD Kutná Hora.

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby