Správná volba pro váš profesionální růst

Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli – vyjednávání s dodavateli

8141541_s

Jak to, že někteří nákupčí se podívají na dodavatele, vyslechnou si jej a vědí, jak na něj zapůsobit? Jak to, že jim stačí říct několik správných slov, aby dosáhli toho, co potřebují? Správně totiž odhadnou, jaké argumenty na partnera zapůsobí a mistrně toho umějí využít. A totéž se můžete naučit i vy.

Méně zkušení se budou trápit hledáním správných argumentů, a možná je ani nenajdou, budou dodavatele úmorně přesvědčovat, a možná jej ani nepřesvědčí; vy však dosáhnete stanoveného cíle.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Prakticky každé obchodní jednání se odvíjí od schopnosti obou stran vyjednávat a proto je vyjednávání jednou z klíčových činností pracovníků nákupu.

Dobrý vyjednávač musí ovládat celou řadu dovedností, na kterých závisí konečný výsledek vyjednávání. Musí umět efektivně komunikovat, vhodně sladit schopnost mluvit a naslouchat. Musí být schopen vhodně zvolit strategii a taktiku jednání. Dále musí znát sebe sama i protistranu.

V průběhu jednání musí dokázat zjistit, čeho je schopen dosáhnout, a adekvátně změnit cíl. V neposlední řadě se musí umět na jednání dobře připravit. Těmto klíčovým faktorům se budeme věnovat v průběhu semináře Vyjednávání s dodavateli.

Na tento kurz navazuje seminář Praktický trénink vyjednávání (nejen) pro nákupčí, na kterém si procvičíte získané dovednosti a znalosti.

Podívejte se na krátkou videoukázku

Jak vám tento seminář pomůže ve vaší práci a proč má smysl jej absolvovat

Pod vedením zkušeného lektora s dlouholetou praxí se dozvíte:

Přínos pro účastníky

Obsah semináře a co se dozvíte

Kdo by se měl zúčastnit

Tento seminář je určen nákupním profesionálům různých oborů, kteří chtějí zvýšit svoji vyjednávací sílu a zlepšit vyjednávací schopnosti, a stejně je určen i pro začínající pracovníky, kteří mají zájem vzdělávat se a kariérově růst.

Co říkají zákazníci

Zúčastnila jsem se semináře Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli. Byl to můj první seminář podobného typu a musím říci, že mě překvapilo, jak zajímavě lze o této tématice hovořit. Výklad byl veden formou, která posluchače zaujala a bavila, účastníci semináře byli aktivně zapojováni do diskuze. Příjemnou formou jsem se dozvěděla spoustu informací, které mohu využít ve své praxi. Tento seminář doporučuji všem, kteří v této oblasti pracují.
Mirka Chlápková
Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

Obsah semináře zcela naplnil mé očekávání. Profesionální prezentace podána lektorem majícím v oblasti nákupu bohaté praktické zkušenosti.
Marek Cagášek
JPServis, a.s.

Další hodnocení účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se koná 25. 4. 2017. Začíná v 9:00 a jeho předpokládaný konec je v 16:30. 

Místo konání

Hotel Barceló Praha Five, Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 500 Kč bez DPH (5 445 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 10. 3. 2017. Standardní vstupné, které je platné od 11. 3. 2017, činí 4 900 Kč bez DPH (5 929 s DPH).

Bonusy v hodnotě 4 500 Kč

K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé 23leté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 4 500 Kč bez DPH.

9690150_s

Záruka spokojenosti

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz.

Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Jarda CirkovskýLektor: Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Nejlepší vyjednaváč je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích


X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby