Správná volba pro váš profesionální růst

Jaroslav Cirkovský

Vzdělání

Jarda CirkovskýJsem absolventem britského vysokoškolského programu zaměřeného na strategické řízeni a držitelem titulu Master of Business Administration (MBA) uděleného britskou Nottingham Trent University. Na OPEN UNIVERSITY CR, BUSINESS SCHOOL jsem získal Profesionální diplom v managementu.

Dále jsem absolvoval řadu kurzů, seminářů a konferencí se zaměřením na problematiku nákupu. Mezi dlouhodobé kurzy, kde je nutné složit zkoušky, lze zařadit kurz Manažer logistiky, který je certifikován Komorou logistických auditorů, kurz Trénink trenérů Preparation for Certified Purchasing Professional (CPP) či  Preparation for Certified Professional Purchasing Manager (CPPM) pořádaný The American Purchasing Society.

Zde jsem dále absolvoval kurzy Managing Inventory, Esential Law for Buyers ans Sellers, Math for Purchasing and Business a Applied Cost and Price Analysis.

Praxe

V oblasti firemního nákupu a obchodu se pohybuji od roku 1992. Jako nákupní manažer jsem působil v prostředí českých i zahraničních společností.

Nyní jsem jednatelem  firmy BENEFICO s.r.o., která se věnuje realizaci výběrových řízení na klíč, poradenské činnosti zaměřené na oblast nákupu a vzdělávání nákupčích.

Dále působím jako lektor v kurzech zaměřených na problematiku nákupu. V této oblasti spolupracuje s celou řadou vzdělávacích společností.

Napište mi

Napište mi. Ozvu se vám a domluvíme se, co pro vás mohu udělat.

Důležitá čísla

Moje praxe, počet seminářů, počet účastníků

Můj osobní příběh

Proč přijít na seminář a co vám účast přinese?

Zobrazit přehled pořádaných seminářů

 

 

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby