Správná volba pro váš profesionální růst

15 příkladů nejlepší nákupní praxe

Zajímá vás, jak jiné firmy dělají nákup? Zabýváte se tím, jak dosáhnout lepších výsledků? A co vůbec znamená dobře fungující oddělení nákupu? Tento seminář vám dá odpovědi nejen na tyto otázky a zároveň vám poskytne 15 příkladů, jejichž aplikací do praxe podstatným způsobem zlepšíte úroveň vašeho nákupu.

Univerzální návod na úspěch neexistuje a identifikovat nejlepší postupy, metody či nástroje, které konkrétně vám pomohou, není vůbec jednoduché.

A pokud jste se tím někdy již zabývali, tak víte, že je to pravda.

36142231_s

Jak vám tento seminář pomůže ve vaší práci a proč má smysl jej absolvovat

Můžete spoustu času promarnit hledáním nejlepší nákupní praxe bez možnosti určit co je a co není pro vás to nejdůležitější.

Můžete hodiny a hodiny strávit vymýšlením, jak tuto praxi úspěšně implementovat.

Proč to tak je? Protože mnoho knih či různých akcí je příliš obecných.

Kurz 15 příkladů nejlepší nákupní praxe je koncipován tak, aby vám nejen představil vybrané postupy a rovněž poskytl, ale aby jasný návod na jejich zavedení do reálného života.

Chcete se přihlásit právě teď? Klikněte na OBJEDNAT SEMINÁŘ a rezervujte si místo.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Obsah a co se dozvíte

Zaměříme se na 5 funkcí, které jsou z pohledu vedení firmy nejdůležitější:

Co musíte vědět o implementaci nejlepších postupů, než se do ní pustíte

Vážně, NEPOUŠTĚJTE se do implementace bez jasného plánu a především dostatečných znalostí!

Komu je seminář určen a kdo by se měl zúčastnit

Manažeři nákupu či nákupčí, kteří se chtějí stát pro firmu nepostradatelnými, …

… protože budou mít kvalitní informace a především znalosti, jenž jim pomohou snáze zvládat každodenní úkoly a významným způsobem zvýšit výkonnost oddělení nákupu.

Rozhodnutí je na vás. Zde je DŮKAZ.

Co říkají zákazníci o mých semínářích

„Pane Cirkovský, tímto bych chtěla poděkovat za přínosy semináře 15 příkladů nejlepší nákupní praxe. Seminář byl pro mne velmi poučný, měla jsem možnost získat další zkušenosti a rady v oblasti nákupu.
Hodnocení semináře bych shrnula do několika slov: názorné, efektivní, příjemné a profesionální. Napadá mě tisíc dalších slov, kterými bych mohla celý seminář posoudit a popsat, ale tento výčet snad svědčí o kvalitě.“
Marie Siberová
Krofian CZ spol. s r.o.

„Na pozici nákupu pracuji teprve půl roku a seminář Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky – Výběrová řízení v nákupu jsem si vybrala jako jeden z možných nástrojů načerpání nových informací. Zvolila jsem velmi dobře, protože nejen zkušený a charismatický lektor pan Cirkovský, ale i zkušenější účastníci semináře mi předali spoustu poznatků, ze kterých mohu čerpat. Přestože se v pracovní sféře pohybuji teprve pár let, už jsem se mnoha školení zúčastnila a seminář vedený panem Cirkovským řadím mezi jeden z nejpřínosnějších.“
Kateřina Trávníčková
HOPI POPI, a.s.

„Absolvoval jsem 3 semináře (Strategické řízení nákupu a strategie nákupu, Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky – Výběrová řízení v nákupu, Praktický trénink vyjednávání pro nákupčí) a všechny byly velmi zajímavé. Zejména pro mě byly přínosné informace z oblasti strategie a organizace nákupu jakož i vyjednávání, které jsou všeobecně dobře aplikovatelné. Velmi poutavá pro mě byla diskuse, ze které vyplynulo, že ne všude je nákup považován za důležitý. Přímý vliv na to mají náklady, které nákup ovlivňuje. Dále mě zaujala konfrontace nákupu v automobilovém průmyslu versus ostatní odvětví. Doporučil bych pouze hlubší zaměření na ekonomickou stránku nákupu, o kterou nákupčí bohužel nejeví moc velký zájem.“
Robert Rubánko
TI Automotive

Další reference účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se koná 22. 11. 2017. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30.

Místo konání

Hotel Occidental Praha Five (dříve Hotel Barceló Praha Five), Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Seminář stojí 4 900 Kč bez DPH (5 929 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Bonusy v hodnotě 5 500 Kč

K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé pětadvacetileté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 5 500 Kč bez DPH.

9690150_s

Pořád ještě váháte? Není třeba.

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz.

Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

1500px-24

Lektor: Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Nejlepší vyjednaváč je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby