Správná volba pro váš profesionální růst

1500px-23

Procurement Professionals Camp

Praha, 27.-29. 8. 2019, Hotel Occidental Praha Five

3 dny plné velkého množství

kvalitních informací – praktických tipů – know-how – výměny zkušeností – skvělého vzdělávání

Staňte se profesionálem, na kterého se budou kolegové s důvěrou obracet!

Proč má smysl se kempu účastnit a jak vám účast pomůže ve vaší praxi

Ušetříte hodiny hledání, pokusů a možná také omylů, protože:

Komu účast rozhodně nedoporučuji

Kdo se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti

Tomáš Veit m

Ing. Tomáš Veit
Head of Procurement Western & Central Europe, Plzeňský Prazdroj

Má dlouholetou praxi jako ředitel nákupu v mezinárodních společnostech s primárním zaměřením na nové nákupní trendy jako je elektronický nákup a systémové nástroje; motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků nákupu; TCO a jiné.

V současné době vede nákupní týmy ve střední a západní Evropě pro Plzeňský Prazdroj, který ovládá japonská pivovarnická skupina Asahi. V nákupu začínal před čtrnácti lety.

Seminář: 27. 8. Strategické řízení nákupu a strategie nákupu

Ing. František Kofroň, MBA
ředitel úseku Centrální nákup ve společnosti Solutions and Services

Od roku 2009 je odpovědný za řízení nákupu ve skupině Veolia v České republice a na Slovensku. Před příchodem do skupiny Veolia působil v Českých aeroliniích (2004-2009), kde odpovídal za vytvoření centralizovaného systému nákupu. Předtím, od roku 2001, byl ředitelem odboru akviziční politiky a správy majetku Ministerstva obrany ČR.

Seminář: 28. 8. Excelentní nákupčí

 

Ing. Robert Rubánko 
Regionální ředitel nákupu TI Automotive Thermal Evropa

Celou svoji profesní dráhu spojil s automobilovým průmyslem. Nejprve působil 10 let v oblasti managementu kvality. Poté byl  odpovědný za nákup přímého materiálu pro TI Automotive závod v Jablonci nad Nisou.

V roce 2010 se stal Regionálním ředitelem odpovědným za celoevropský nákup přímého a nepřímého materiálu v TI Automotive, ve výrobkové skupině HVAC, od roku 2018 Thermal.

Seminář: 29. 8. Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

Jarda Cirkovský m

Jaroslav Cirkovský, MBA
lektor a konzultant úspěšného firemního nákupu

Problematice firemního nákupu se věnuje od roku 1992. Jako nákupní manažer pracoval v prostředí českých i zahraničních společností. Nakupoval pro velkoobchodní firmu, v mezinárodních řetězcích, pro společnost působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních služeb nebo pracoval ve výrobní firmě v leteckém průmyslu. Nyní je majitelem firmy BENEFICO. Působí jako konzultant a také jako lektor v kurzech zaměřených na problematiku firemního nákupu. Semináře sám organizuje a rovněž spolupracuje s celou řadou vzdělávacích společností. O své znalosti a zkušenosti se dělí na svém blogu a diskusní skupině Excelentní nákup na LinkedIn.

Semináře: 27. 8. Strategické řízení nákupu a strategie nákupu, 28. 8. Excelentní nákupčí, 29. 8. Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

Daniel Mikláš mDaniel Mikláš
jednatelem vzdělávací společnosti Edumatik, spol. s r.o.

Je specialistou v problematice Microsoft Excelu. Mimo jiné se věnuje návrhům, modelování a analýzám nákupních i jiných ekonomických postupů.

Práci v Excelu a lektorování se zabývá 20 let. Jeho kurzy za tu dobu navštívil bezpočet spokojených účastníků. Kromě pořádání otevřených seminářů také realizoval mnoho excelových řešení na klíč.

Seminář: 27. 8. Microsoft Excel pro nákupčí 

Vyberte a objednejte si seminář

Registrace na jednotlivé kurzy bude spuštěna v dubnu a bude se provádět na příslušných stránkách vybraného semináře (prozatím nefunkční). Všechny kurzy jsou celodenní. 

Vybrat si můžete jeden, dva nebo tři semináře, vždy však jen jeden na osobu a příslušný den. 

Při včasné registraci získáte zvýhodněnou cenu.

Úterý 27. 8.

>> Strategické řízení nákupu a strategie nákupu

>> Microsoft Excel pro nákupčí 

Středa 28. 8.

>> Excelentní nákupčí

Čtvrtek 29. 8.

>> Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

 CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI O SEMINÁŘÍCH

„Jako účastníci Procurement Professionals Campu hodnotíme školení pozitivně. Zejména téma Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky pro nás bylo přínosné. Celé tři dny byly nabity informacemi, ocenili jsme otevřený přístup lektora k diskuzím a otázkám.“
Jana Rejchrtová
za tým Ammann Czech Republic a.s.

„Seminář Excelentní nákupčí více než předčil moje očekávání. Po Vašem semináři, se mi dosti otevřely oči a pohled na nákup jako takový se změnil. Moc se mi líbil způsob prezentace, převedení slov a grafů do reality. Příjemně, jednoduše a s humorem podané informace, které nutí člověka přemýšlet nad daným tématem a není to jen tom, že člověk sedí mezi 50 dalšími lidmi a poslouchá hodinové proslovy. Možnost vyjádřit se, diskutovat, poznat nové lidi ve stejném či zcela jiném oboru. Za mě osobně velice přínosné školení.“
Michal Matějka
Exerion Precision Technology Olomouc s.r.o.

„Seminář Strategické řízení nákupu a strategie nákupu mohu doporučit všem, kteří se o danou problematiku zajímají. Mě samotné pomohl získat nový pohled na oblast nákupu a obohatil mě o řadu informací, které mohu přenést do praxe. Seminář byl veden profesionálně, velmi srozumitelnou formou a s vysvětlením na praktických příkladech.“
Dana Jarušková
AVG Technologies CZ, s.r.o.

>> Podívejte se na další hodnocení účastníků seminářů

Aby byl váš nákup na vysoké úrovni, musíte…

… a my vám k tomu dáme návody ovařené lety praxe

ZOBRAZIT PŘEHLED SEMINÁŘŮ

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby