Správná volba pro váš profesionální růst

Praktický trénink vyjednávání (nejen) pro nákupčí

27473009_s

PRODEJ, TRŽBY, OBRAT. Tato tři slova patří pravděpodobně  v každé firmě k těm nejfrekventovanějším. Možná i proto jsou prodejci tak dobře školeni a trénováni. Bez nich by žádná úspěšná firma přeci nemohla existovat.

A co NÁKUP? Nezapomíná se na něj? Z časů dávno minulých přece víme, že pokud chceme dobře prodat, musíme nejprve dobře nakoupit.

Jak je to u vás? Když přijde do vašeho nákupního oddělení dobře proškolený prodejce, tak budou s pracovníkem nákupu na stejné úrovni?

Nebude na tom prodejce náhodou mnohem lépe?

Ano, z vlastní praxe vím, že v mnoha případech ano.

Ne každý nákupčí totiž umí vyjednávat! Se schopností vyjednávat se nerodíme. Musíme se ji naučit.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Aby tomu tak ve vašem případě nebylo, připravil jsem pro vás speciální seminář „Praktický trénink vyjednávání pro nákupčí“.

Během realizace reálných případových studií na téma výběr a vyjednávání s dodavatelem si hravou formou ověříte vaše vyjednávací schopnosti a uděláte si jasnou představu, jaké jsou vaše silné stránky a na čem musíte zapracovat.

Tento seminář navazuje na kurz Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli - Vyjednávání s dodavateli. Udělejte maximum pro zvýšení svých vyjednávacích schopností a registrujte se i na něj.

Podívejte se na krátkou videoukázku

Jak vám tento seminář pomůže ihned při dalším jednání a proč má smysl jej absolvovat?

Vážně, přicházíte o peníze a proto NECHOĎTE na žádné jednání pokud nevíte a neumíte:

Přínos pro účastníky semináře

Obsah semináře aneb Co se dozvíte

Pod vedením zkušeného lektora s dlouholetou praxí se naučíte:

Kdo by se měl zúčastnit

Opravdoví profesionálové různých oborů, kteří chtějí zvýšit svoji vyjednávací sílu a zlepšit vyjednávací schopnosti, stejně tak i začátečníci, kteří mají zájem vzdělávat se a kariérně růst.

Ale pozor!

Tento seminář je plný tréninku a akce. Není vhodný pro ty, kteří chtějí celý den jen pasivně poslouchat a dělat si poznámky. Je vhodný pro aktivní lidi se zájmem a ochotou na sobě pracovat.

Rozhodnutí, do které skupiny patříte, je na vás.

Co říkají zákazníci

„Kurz vedený panem Cirkovským byl pro mne přínosný. Nejenom, že jsem se po celou dobu jeho trvání dobře bavil a po jeho ukončení neměl pocit „vyšťavenosti“, jako tomu je u některých jiných kurzů, navíc mne i obohatil a to nejenom o lektorovi osobní zkušenosti, ale i o postřehy jiných účastníků, jak a v čem pokračovat dál. Co například děláme dobře, co nikoliv a co bychom měli/mohli udělat pro zlepšení nejen samotného procesu nákupu naší společnosti, ale i ohledně jeho postavení uvnitř organizace. Pokud bude možnost, určitě se zúčastním některého z dalších nabízených seminářů“
Radek Humpolec
Glencore Grain Czech s.r.o.

„Zúčastnila jsme se semináře Vyjednávání s dodavateli a mohu říci, že jsem byla velmi spokojená. Konečně seminář, kde přednášející s dlouholetých zkušeností věděl o čem mluví. Téma bylo podáno srozumitelně, zábavně a dokresleno mnoha případy z praxe. Mohu jenom doporučit.“
Kateřina Kučerová
Karton P+P spol. s r.o.

„Na semináři Vyjednávání s dodavateli mne nejvíc zaujalo téma, jak vyjednávat ve slabé pozici. Klíčem k tomuto je samotná příprava na jednání. Velmi důležité je také poznat své silné a slabé stránky. Především však vědět, čeho chci dosáhnout. Být dobře připraven na každou variantu pak dává jednání úplně jinou rovinu. A když to náhodou nedopadne přesně podle našich představ, tak pro tento případ je užitečné si dopředu promyslet náhradní řešení. Pouze tréninkem se člověk posouvá dál, takže směle do toho.“
Radovan Růžička
Bricol M

Další hodnocení účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se koná 26. 4. 2017. Začíná v 9:00 a jeho předpokládaný konec je v 16:30.

Místo konání

Hotel Barceló Praha Five, Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 500 Kč bez DPH (5 445 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 10. 3. 2017. Standardní vstupné, které je platné od 11. 3. 2017, činí 4 900 Kč bez DPH (5 929 s DPH).

Bonusy v hodnotě 4 500 Kč

black208K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé čtyřiadvacetileté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 4 500 Kč bez DPH.

9690150_s

Záruka spokojenosti

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz.

Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

1500px-26

Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Nejlepší vyjednaváč je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích


X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby