Správná volba pro váš profesionální růst

Naučte se umění vytvářet úspory

15405027_s

Jak svému nadřízenému odpovíte na otázku: Jaké úspory v nákupu dosáhnete? Máte nějakou relevantní odpovědět? Bez dobře promyšleného nákupního plánu nejspíše ne.

Ale vždyť se s tím setkáváte snad každý den. Úspora peněz, úspora transakčních nákladů či vyjednání nejlepších možných nákupních a dodacích podmínek.

Pro někoho řídit výdaje, podporovat interní zákazníky či chránit společnost před riziky. To jsou bezpochyby nejdůležitější důvody, proč vůbec oddělení nákupu ve firmě existuje.

A pokud se na tyto důvody podíváme z čistě ekonomického hlediska a podnikání jako takového, tak dospějeme k názoru, že hlavním cílem je vytvářet zisk.

Jestliže šetříte a pomáháte tím naplnit primární cíl vedení firmy, který spočívá ve zvyšování zisku, tak to bohužel samo o sobě nestačí. Musíte umět prodávat výsledky práce nákupu.

A tyto dovednosti si osvojíte na semináři Naučte se umění vytvářet úspory – Nákup jako nejlevnější zdroj zisku.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Jak vám tento seminář pomůže v nákupní praxi

Existují dva způsoby, jak zvýšit zisk společnosti: zvýšení příjmů a snížení nákladů. A právě způsobům, jak snížit náklady se bude věnovat tento seminář.

Získáte praktické informace, představíme si postupy a metody jak vytvářet a v praxi aplikovat strategii realizace úspor, která maximálně bude vyhovovat podmínkám vaší společnosti.

Podívejte se na krátkou videoukázku

Co se dále dozvíte

Pod vedením zkušeného lektora se:

Komu je seminář určen

Seminář je určen začínajícím i zkušeným nákupním profesionálům, kteří  hledají cestu k lepším výsledkům a chtějí se naučit pokročilé techniky firemního nákupu, ale zároveň se nechtějí prokousávat stovkami webových stránek a odborných knížek často nezáživného teoretického obsahu.

Co říkají zákazníci

„Seminář byl určitě velmi přínosný, následující den jsem hned použila několik tipů při důležitém jednání s klíčovým dodavatelem o cenách na příští rok. Toto jednání hodnotím úspěšně:-).“
Lenka Kořenková
MATEICIUC a.s.

Další hodnocení účastníků seminářů.

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 500 Kč bez DPH (5 445 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 30. 6. 2016. Standardní vstupné, které je platné od 1. 7. 2016, činí 4 900 Kč bez DPH (5 929 s DPH).

Bonusy v hodnotě 4 500 Kč

K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé čtyřiadvacetileté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 4 500 Kč bez DPH.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se uskuteční 24. 8. 2016. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30. 

Místo konání

Hotel Barceló Praha Five, Radlická 46, 150 00 Praha 5

9690150_s

Záruka spokojenosti

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz. Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Martin Zelinka mLektor: Ing. Martin Zelinka
ředitel nákupu Siemens, s.r.o. o.z. Industrial Turbomachinery

Od roku 2012 působí ve společnosti Siemens, s.r.o. o.z. Industrial Turbomachinery v Brně, kde zastává pozici ředitele nákupu. Předtím působil od roku 2004 v oblasti nákupu a logistiky energetické skupiny RWE. Zde se podílel na projektu centralizace nákupu v rámci skupiny RWE v ČR a následně řídil projekty v oblasti zavádění nákupních nástrojů a procesů. V roce 2007 se stal senior manažerem nákupu a logistiky. Před příchodem do skupiny RWE působil v elektrotechnickém průmyslu na pozici manažera nákupu a logistiky ve výrobním závodu.

Jarda Cirkovský m

Autor semináře: Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

Nejlepší vyjednaváč je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích


X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby