Správná volba pro váš profesionální růst

Strategie vytváření úspor krok za krokem

Jak svému nadřízenému odpovíte na otázku: Jaké úspory v nákupu dosáhnete? Máte nějakou relevantní odpovědět? Bez dobře promyšleného nákupního plánu nejspíše ne. 

Úspora peněz, úspora transakčních nákladů či vyjednání nejlepších možných nákupních a dodacích podmínek.

Pro někoho řídit výdaje, podporovat interní zákazníky či chránit společnost před riziky.

To jsou bezpochyby nejdůležitější důvody, proč vůbec oddělení nákupu ve firmě existuje.

A pokud se na tyto důvody podíváme z čistě ekonomického hlediska a podnikání jako takového, tak dospějeme k názoru, že hlavním cílem je vytvářet zisk.

Jestliže šetříte a pomáháte tím naplnit primární cíl vedení firmy, který spočívá ve zvyšování zisku, tak to bohužel samo o sobě nestačí. Musíte umět prodávat výsledky práce nákupu.

A tyto dovednosti si osvojíte na semináři Strategie vytváření úspor krok za krokem – Nákup jako nejlevnější zdroj zisku.

Chcete se přihlásit právě teď? Klikněte na OBJEDNAT SEMINÁŘ a rezervujte si místo.

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

Jak vám tento seminář pomůže v nákupní praxi

Existují dva způsoby, jak zvýšit zisk společnosti: zvýšení příjmů a snížení nákladů. A právě způsobům, jak snížit náklady se bude věnovat tento seminář.

Získáte praktické informace, představíme si postupy a metody jak vytvářet a v praxi aplikovat strategii realizace úspor, která maximálně bude vyhovovat podmínkám vaší společnosti.

Podívejte se na krátkou videoukázku

Co se dále dozvíte

Pod vedením zkušeného lektora se:

Komu je seminář určen

Seminář je určen začínajícím i zkušeným nákupním profesionálům, kteří  hledají cestu k lepším výsledkům a chtějí se naučit pokročilé techniky firemního nákupu, ale zároveň se nechtějí prokousávat stovkami webových stránek a odborných knížek často nezáživného teoretického obsahu.

Co říkají zákazníci

„Seminář byl určitě velmi přínosný, následující den jsem hned použila několik tipů při důležitém jednání s klíčovým dodavatelem o cenách na příští rok. Toto jednání hodnotím úspěšně:-).“
Lenka Kořenková
MATEICIUC a.s.

„Absolvoval jsem dva semináře: Strategické řízení nákupu a strategie nákupu a Excelentní nákupčí. Oba semináře byly velmi zajímavé a přínosné. Kvituji velké množství užitečných informací, které jsou v materiálech k seminářům. Ač jsou v automobilovém průmyslu důkladně propracované metody používané nákupním oddělení, byly pro mě semináře velmi přínosné. V neposlední řadě jsem ocenil možnost sdílet praktické zkušenosti z nákupu i s ostatními účastníky semináře.“
Marek Kuthan
TI Automotive

„Pane Cirkovský, tímto bych chtěla poděkovat za přínosy semináře 15 příkladů nejlepší nákupní praxe. Seminář byl pro mne velmi poučný, měla jsem možnost získat další zkušenosti a rady v oblasti nákupu. Hodnocení semináře bych shrnula do několika slov: názorné, efektivní, příjemné a profesionální. Napadá mě tisíc dalších slov, kterými bych mohla celý seminář posoudit a popsat, ale tento výčet snad svědčí o kvalitě.“
Marie Siberová
Krofian CZ spol. s r.o.

Další hodnocení účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se uskuteční 21. 5. 2019. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30. 

Místo konání

Hotel Occidental Praha Five (dříve Hotel Barceló Praha Five), Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 5 300 Kč bez DPH (6 413 Kč s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 31. 3. 2019. Standardní vstupné, které je platné od 1. 4. 2019, činí 5 900 Kč bez DPH (7 139 Kčs DPH).

Bonusy v hodnotě 4 500 Kč

K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé pětadvacetileté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 4 500 Kč bez DPH.

9690150_s

Pořád ještě váháte? Není třeba.

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz. Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Jarda Cirkovský m

Lektor: Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv).

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o. • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby