Správná volba pro váš profesionální růst

Ekonomické minimum pro manažery nákupu

Rozumíte odborné řeči vašich kolegům z ekonomického oddělení? Co vám řekne Výkaz zisků a ztrát či Rozvaha? Umíte v těchto dokumentech číst a víte jak vám mohou být nápomocny při výběru vašeho dodavatele? Víte, jak se promítnou úspory realizované nákupním oddělením do konečného hospodaření firmy a umíte tyto výsledky prodat?

Mnoho manažerů nákupu se domnívá, že pokud šetří, přispívají tak k dosažení firemních cílů a zvýšení ziskovosti firmy. Proto by oddělení mělo být bráno jako důležitá součást firmy. To nemusí být nutně pravda. Je zde důležitá věc a to umět prodat výsledky práce nákupu.

A právě základní orientace manažera nákupu v ekonomických otázkách je nezbytným předpokladem úspěšného fungování nákupu a posouvá jej uvnitř firmy z pouhého oddělení zásobování do klíčové pozice – pozice strategického nákupu.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

Jak vám tento seminář pomůže ve vaší práci a proč má smysl jej absolvovat

Abychom vám usnadnili porozumět řeči vašich ekonomů a řeči čísel uvedených nejen ve finančních výkazech, připravili jsme pro vás seminář Ekonomické minimum pro manažery nákupu. Absolvováním získáte ucelený pohled na oblast fungování firmy po ekonomické stránce.

Dozvíte se, které oblasti jsou ve firmě klíčové a zajišťují dlouhodobou prosperitu a zisk. Naučíte se číst ve výkazech a bude se umět velmi dobře orientovat v ekonomice firmy.

Seznámí se s oblastí pohledávek, kde jsou největší rizika zadlužování a jak s nimi pracovat v reálném životě. A to vše velmi jednoduchou a zábavnou formou.

Obsah a co se dozvíte

Získáte užitečné tipy, rady a návody, které vám pomohou v následné každodenní práci:

Kdo by se měl semináře zúčastnit

Tento seminář je určen všem manažerům nákupu a nákupčím, ostatním kolegům ve firmě, kteří nemají ekonomické vzdělání a chtějí se v této oblasti zdokonalit. A to velmi jednoduchou a zábavnou formou.

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 990 Kč bez DPH (6 038 s DPH 21 %) a cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 1. 7. 2015. Standardní vstupné, které je platné od 2. 7. 2015, činí 5 590 Kč bez DPH (6 764 s DPH).

Bonusy v hodnotě 3 272 Kč

K tištěným materiálům navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 3 272 Kč bez DPH.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se koná 13. 8. 2015. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30.

Místo konání

Hotel Barceló Praha, Na strži 32, 140 00 Praha 4

9690150_s

Záruka spokojenosti

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz.

Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Marcela Hrubošová

Marcela Hrubošová je autorka a zakladatelka vzdělávacího konceptu Finance pro radost.  Ve financích působí více jak 20 let. Pracovala pro státní správu jako daňový specialista a od roku 2000 působí v soukromém sektoru.

Její specializací je pojišťovnictví, bankovníctví a vymáhání pohledávek. V holdingu ING působila jako Finanční manažer pro řízení obchodních vztahů, v České pojišťovně zastávala pozici Ředitelky odboru podpory řízení obchodu, v Asset Portfolio Servicing pracovala jako Generální ředitelka a ve Stavební spořitelně České spořitelny jako Ředitelka úseku vymáhání pohledávek.

Od roku 2013 se plně věnuje výuce finančního gramotnosti osobních a rodinných financí, a finanční gramotnosti v podnikání.

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby