Správná volba pro váš profesionální růst

Jaroslav Cirkovský

Jarda CirkovskýPomáhám profesionálním nákupčím a firmám řešit problémy, které je trápí a sami na ně již nestačí. Svým klientům mimo jiné napomáhám zvyšovat kvalifikaci, odhalovat prostor pro úspory nebo zvyšovat úroveň firemního nákupu.

Napište mi

Napište mi. Ozvu se vám a domluvíme se, co pro vás mohu udělat.

Vzdělání

Jsem absolventem britského vysokoškolského programu zaměřeného na strategické řízeni a držitelem titulu Master of Business Administration (MBA) uděleného britskou Nottingham Trent University. Na OPEN UNIVERSITY CR, BUSINESS SCHOOL jsem získal Profesionální diplom v managementu.

Dále jsem absolvoval řadu kurzů, seminářů a konferencí se zaměřením na problematiku nákupu. Mezi dlouhodobé kurzy, kde je nutné složit zkoušky, lze zařadit kurz Manažer logistiky, který je certifikován Komorou logistických auditorů, kurz Trénink trenérů Preparation for Certified Purchasing Professional (CPP) či  Preparation for Certified Professional Purchasing Manager (CPPM) pořádaný The American Purchasing Society.

Zde jsem dále absolvoval kurzy Managing Inventory, Esential Law for Buyers ans Sellers, Math for Purchasing and Business a Applied Cost and Price Analysis.

Praxe

V oblasti firemního nákupu a obchodu se pohybuji od roku 1992. Jako nákupní manažer jsem působil v prostředí českých i zahraničních společností.

Nyní jsem jednatelem  firmy BENEFICO s.r.o. 

Důležitá čísla

 

Můj osobní příběh

Proč přijít na seminář a co vám účast přinese?

Zobrazit přehled pořádaných seminářů

 

 

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby