Správná volba pro váš profesionální růst

1500px-23

Procurement Professionals Camp

Praha, 28.-30. 8. 2018, Hotel Occidental Praha Five

3 dny plné velkého množství kvalitních

informací – praktických tipů – know-how – výměny zkušeností – skvělého vzdělávání

Staňte se profesionálem, na kterého se budou kolegové s důvěrou obracet!

Proč má smysl se kempu účastnit a jak vám účast pomůže ve vaší praxi

Ušetříte hodiny hledání, pokusů a možná také omylů, protože:

Komu účast rozhodně nedoporučuji:

Kdo se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti

Ing. František Kofroň, MBA
ředitel úseku Centrální nákup ve společnosti Solutions and Services

Od roku 2009 je odpovědný za řízení nákupu ve skupině Veolia v České republice a na Slovensku. Před příchodem do skupiny Veolia působil v Českých aeroliniích (2004-2009), kde odpovídal za vytvoření centralizovaného systému nákupu. Předtím, od roku 2001, byl ředitelem odboru akviziční politiky a správy majetku Ministerstva obrany ČR.

Seminář: 28. 8. Strategické řízení nákupu a strategie nákupu

 

Tomáš Veit m

Ing. Tomáš Veit
Head of Procurement Western & Central Europe, Plzeňský Prazdroj

Má dlouholetou praxi jako ředitel nákupu v mezinárodních společnostech s primárním zaměřením na nové nákupní trendy jako je elektronický nákup a systémové nástroje; motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků nákupu; TCO a jiné.

V současné době vede nákupní týmy ve střední a západní Evropě pro Plzeňský Prazdroj, který ovládá japonská pivovarnická skupina Asahi. V nákupu začínal před čtrnácti lety.

Seminář: 29. 8. Excelentní nákupčí

Jiří Róžański
Head of Purchasing CEE, Xella Group

Za více než 12 let praxe v oblasti nákupu získal zkušenosti na nákupních pozicích v telekomunikační společnosti, malé lokální obchodní firmě, ale hlavně ve strategickém nákupu skupiny RWE v ČR nebo category managementu skupiny RWE v Německu. Aktivně se věnuje nákupním analýzám, TCO a tvorbě efektivních nákupních strategií.

V posledních 2 letech se jako vedoucí nákupu pro střední Evropu věnuje centralizaci, optimalizaci a rozvoji nákupního oddělení ve skupině Xella, výrobce stavebních materiálů Ytong, Silka, Multipor a dalších.

Seminář: 30. 8. Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

Jarda Cirkovský m

Jaroslav Cirkovský, MBA
lektor a konzultant úspěšného firemního nákupu

Problematice firemního nákupu se věnuje od roku 1992. Jako nákupní manažer pracoval v prostředí českých i zahraničních společností.  Nakupoval pro velkoobchodní firmu, v mezinárodních řetězcích, pro společnost působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních služeb nebo pracoval ve výrobní firmě v leteckém průmyslu. Nyní je majitelem firmy BENEFICO. Působí jako konzultant a také jako lektor v kurzech zaměřených na problematiku firemního nákupu. Semináře sám organizuje a rovněž spolupracuje s celou řadou vzdělávacích společností. O své znalosti a zkušenosti se dělí na svém blogu a diskusní skupině Excelentní nákup na LinkedIn.

Semináře: 28. 8. Strategické řízení nákupu a strategie nákupu, 29. 8. Excelentní nákupčí, 30. 8. Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

Daniel Mikláš mDaniel Mikláš
jednatelem vzdělávací společnosti Edumatik, spol. s r.o.

Je specialistou v problematice Microsoft Excelu. Mimo jiné se věnuje návrhům, modelování a analýzám nákupních i jiných ekonomických postupů.

Práci v Excelu a lektorování se zabývá 20 let. Jeho kurzy za tu dobu navštívil bezpočet spokojených účastníků. Kromě pořádání otevřených seminářů také realizoval mnoho excelových řešení na klíč.

Seminář: 28. 8. Microsoft Excel pro nákupčí 

Vyberte a objednejte si seminář

Registrace na jednotlivé kurzy se provádí na příslušných stránkách vybraného semináře (stránky se zobrazí po kliknutí na název). Všechny kurzy jsou celodenní. 

Vybrat si můžete jeden, dva nebo tři semináře, vždy však jen jeden na osobu a příslušný den. 

Při včasné registraci získáte zvýhodněnou cenu.

Úterý 28. 8.

>> Strategické řízení nákupu a strategie nákupu

>> Microsoft Excel pro nákupčí 

Středa 29. 8.

>> Excelentní nákupčí

Čtvrtek 30. 8.

>> Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál

 CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI O SEMINÁŘÍCH

„Absolvoval jsem 3 semináře (Strategické řízení nákupu a strategie nákupu, Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky – Výběrová řízení v nákupu, Praktický trénink vyjednávání pro nákupčí) a všechny byly velmi zajímavé. Zejména pro mě byly přínosné informace z oblasti strategie a organizace nákupu jakož i vyjednávání, které jsou všeobecně dobře aplikovatelné. Velmi poutavá pro mě byla diskuse, ze které vyplynulo, že ne všude je nákup považován za důležitý. Přímý vliv na to mají náklady, které nákup ovlivňuje. Dále mě zaujala konfrontace nákupu v automobilovém průmyslu versus ostatní odvětví. Doporučil bych pouze hlubší zaměření na ekonomickou stránku nákupu, o kterou nákupčí bohužel nejeví moc velký zájem.“
Robert Rubánko
TI Automotive

„Jako účastníci Procurement Professionals Campu hodnotíme školení pozitivně. Zejména téma Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky pro nás bylo přínosné. Celé tři dny byly nabity informacemi, ocenili jsme otevřený přístup lektora k diskuzím a otázkám.“
Jana Rejchrtová
za tým Ammann Czech Republic a.s.

„Velmi děkujeme za školení Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli. Účastnilo se nás několik z jedné firmy a musíme všechny konstatovat, že se skutečně povedlo dosáhnout cílů kurzu, a to: poznat, jak to děláme, děláme to dobře a proč, jak to dělají jiní a šlo by to dělat jinak? Určitě bychom školení doporučily ostatním nákupčím. Výhodou pro nás bylo, že školení trvalo 2 dny a tak jsme oproti ostatním měly možnost si vyzkoušet i praktická cvičení, které během jednoho dne nelze stihnout.“
David Karel
za tým Connect Group

„Zúčastnila jsme se semináře Vyjednávání s dodavateli a mohu říci, že jsem byla velmi spokojená. Konečně seminář, kde zkušený přednášející s dlouholetou nákupní praxí věděl o čem mluví. Téma bylo podáno srozumitelně, zábavně a dokresleno mnoha případy z praxe. Mohu jenom doporučit.“
Kateřina Kučerová
Karton P+P spol. s r.o.

„Seminář Strategické řízení nákupu a strategie nákupu mohu doporučit všem, kteří se o danou problematiku zajímají. Mě samotné pomohl získat nový pohled na oblast nákupu a obohatil mě o řadu informací, které mohu přenést do praxe. Seminář byl veden profesionálně, velmi srozumitelnou formou a s vysvětlením na praktických příkladech.“
Dana Jarušková
AVG Technologies CZ, s.r.o.

>> Další hodnocení účastníků seminářů.

Aby byl váš nákup na vysoké úrovni, musíte…

… a my vám k tomu dáme návody ovařené lety praxe

ZOBRAZIT PŘEHLED SEMINÁŘŮ

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby