Správná volba pro váš profesionální růst

Individuální školení na míru dle vašich potřeb

Hledáte někoho, kdo provede vhodný návrh školení nákupčích a také jej pečlivě zrealizuje? Sháníte kvalitního lektora s nákupní praxí, po jehož semináři nebudete litovat promarněného času? Pak jste na správné adrese.

S čím vám mohu pomoci?

Zabývám se realizací seminářů na témata, která jsou základním předpokladem pro správné řízení a organizování oddělení nákupu a pro jeho efektivní fungování. Mou specializací je také nastavení metodiky optimálního výběru dodavatelů a práci s nimi a v neposlední řadě trénink osobního vyjednávání.

Na mých seminářích se například naučíte a dozvíte

Kdo jsem a proč mi důvěřovat

Jarda Cirkovský

Kdo je Jaroslav Cirkovský

Moje praxe, počet seminářů, počet účastníků

Nákupu či obchodu se věnuji od roku 1992. Jako nákupní manažer jsem působil v prostředí českých i zahraničních společností.

V roce 2008 jsem se stal jednatelem firmy BENEFICO s.r.o., která se věnuje e-Procurementu a poradenské činnosti zaměřené na oblast nákupu.

Lektorské činnosti, v kurzech zaměřených na problematiku nákupu, jsem se začal systematicky věnovat v roce 2009.

O své bohaté znalosti se dělím na mém blogu. Přibližně jednou za měsíc zde zveřejňuji články či krátká vzdělávací videa.

Vzdělání

Jsem absolventem britského vysokoškolského programu zaměřeného na strategické řízeni a držitelem titulu Master of Business Administration (MBA) uděleného britskou Nottingham Trent University.

Na OPEN UNIVERSITY CR, BUSINESS SCHOOL jsem získal Profesionální diplom v managementu.

Stále na sobě tvrdě pracuji a vzdělávám se. Absolvoval jsem řadu kurzů, seminářů a konferencí se zaměřením na problematiku nákupu a to v ČR i zahraničí. Zajímá vás, které to byly? Podívejte se na jejich přesný výčet.

Co říkají zákazníci

„Společnost BENEFICO s.r.o. jsme si vybrali pro týmové školení našeho nákupního oddělení. Bylo koncipované jako dvoudenní se zaměřením na oblast strategického nákupu a vyjednávání s dodavateli. V obou oblastech musím vyjádřit spokojenost s obsahovou stránkou i odbornou úrovní školitele p. Cirkovského, který dokázal oživit tematiku i mnoha příklady z praxe. Přínosem pro náš tým byla rovněž konfrontace standardně zaběhlých nákupních aktivit s možnostmi a doporučeními od externího člověka s dlouholetou praxí v oboru.“
Roman Motl
OSRAM Česká republika s.r.o.

„V rámci vzdělávání v oblasti nákupu jsme zvolili jako lektora p. Jaroslava Cirkovského, který nám připravil čtyřdenní seminář na míru dle našich požadavků. Seminář byl hodnocen všemi zúčastněnými pozitivně a každý si odnesl spoustu praktických příkladů. Určitě je potřeba dále pracovat s obdrženými materiály a nezapomínat, že zviditelnění nákupu v organizacích je jeden z našich hlavních cílů do budoucna. Semináře p. Jaroslava Cirkovského mohu doporučit.“
Kamil Ambrož
SERVISBAL OBALY s.r.o.

„V rámci stálého vzdělávání našich zaměstnanců jsme oslovili společnost BENEFICO s.r.o., aby pro nás připravila sérii dvoudenních seminářů na téma Vyjednávání s dodavateli. Lektor, p. Jaroslav Cirkovský, bravurně předvedl své mnohaleté zkušenosti z praxe a překvapil všechny účastníky pečlivou přípravou semináře jak po stránce studijních materiálů, video ukázek a příkladových studií, tak i srozumitelností prezentovaných témat. Všem nám odhalil řadu nových obzorů v nákupních procesech a mnohé překvapil rozmanitostí vyjednávacích taktik. Tento seminář doporučuji nejen všem, co aktivně pracují v nákupu ale i těm, kteří se k němu dostanou pouze příležitostně.“
Radek Vavřich
Porr a.s.

>> Přečtete si další reference.

Napište mi

Napište mi. Budu vás kontaktovat a  domluvíme se, co pro vás mohu udělat.

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby