Správná volba pro váš profesionální růst

Praktický trénink vyjednávání: Jak zdokonalit vyjednávací schopnosti

Umíte vyjednávat? Ne každý člověk umí vyjednávat! Smutná pravda je, že celá řada profesionálních nákupčích neumí dobře vyjednávat. Vyjednávání je velké umění, kterému se musíme naučit. A když se této dovednosti systematicky nevěnujete a nevzděláváte se, nikdy nebudete umět vyjednávat tak dobře, jako ten, kdo na sobě tvrdě pracuje.

Aby tomu tak ve vašem případě nebylo, připravil jsem pro vás speciální seminář „Praktický trénink vyjednávání: Jak zdokonalit vyjednávací schopnosti“.

Během realizace reálných případových studií na téma výběr a vyjednávání s dodavatelem si hravou formou ověříte vaše vyjednávací schopnosti a uděláte si jasnou představu, jaké jsou vaše silné stránky a na čem musíte zapracovat.

Tento seminář navazuje na kurz Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli: Tipy, triky a postupy, které vám přinesou výsledky. Udělejte maximum pro zvýšení svých vyjednávacích schopností a registrujte se i na něj.

Jak vám tento seminář pomůže ihned při dalším jednání a proč má smysl jej absolvovat?

Vážně, přicházíte o peníze a proto NECHOĎTE na žádné jednání pokud nevíte a neumíte:

Přínos pro účastníky semináře

Obsah semináře aneb Co se dozvíte

Pod vedením zkušeného lektora s dlouholetou praxí se naučíte:

Kdo by se měl zúčastnit

Opravdoví profesionálové různých oborů, kteří chtějí zvýšit svoji vyjednávací sílu a zlepšit vyjednávací schopnosti, stejně tak i začátečníci, kteří mají zájem vzdělávat se a kariérně růst.

Ale pozor!

Tento seminář je plný tréninku a akce. Není vhodný pro ty, kteří chtějí celý den jen pasivně poslouchat a dělat si poznámky. Je vhodný pro aktivní lidi se zájmem a ochotou na sobě pracovat.

Rozhodnutí, do které skupiny patříte, je na vás.

Co říkají zákazníci

„Kurz vedený panem Cirkovským byl pro mne přínosný. Nejenom, že jsem se po celou dobu jeho trvání dobře bavil a po jeho ukončení neměl pocit „vyšťavenosti“, jako tomu je u některých jiných kurzů, navíc mne i obohatil a to nejenom o lektorovi osobní zkušenosti, ale i o postřehy jiných účastníků, jak a v čem pokračovat dál. Co například děláme dobře, co nikoliv a co bychom měli/mohli udělat pro zlepšení nejen samotného procesu nákupu naší společnosti, ale i ohledně jeho postavení uvnitř organizace. Pokud bude možnost, určitě se zúčastním některého z dalších nabízených seminářů.“
Radek Humpolec
Glencore Grain Czech s.r.o.

„Zúčastnila jsme se semináře Vyjednávání s dodavateli a mohu říci, že jsem byla velmi spokojená. Konečně seminář, kde přednášející s dlouholetých zkušeností věděl o čem mluví. Téma bylo podáno srozumitelně, zábavně a dokresleno mnoha případy z praxe. Mohu jenom doporučit.“
Kateřina Kučerová
Karton P+P spol. s r.o.

„Absolvoval jsem semináře ‚Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli‘ a ‚Praktický trénink vyjednávání pro nákupčí‘. Zájemcům o tuto problematiku jednoznačně doporučuji absolvovat oba tyto kurzy ve dvou po sobě následujících dnech tak, jak jsem to udělal já. Teoretické poznatky, zásady vedení jednání a strategie šité na míru povaze obchodního partnera a výchozím podmínkám z prvního kurzu si absolvent hned ‚začerstva‘ vyzkouší následující den v praxi. Prováděná cvičení se ve skupině a s využitím videozáznamu rozeberou, takže účastníci vidí případné nedostatky nebo věci k doladění. Ačkoli jsem v minulosti absolvoval již celou řadu kurzů na téma vedení jednání nebo prodeje (který je de facto zrcadlem nákupu), dověděl jsem se celou řadu nových informací, navíc ‚zabalených‘ v pěkně udělané výkladové prezentaci. Předností je i výklad podávaný s řadou příkladů z praxe a s dostatečným prostorem pro diskusi – zkrátka účastníci jsou neustále ‚vtahováni do děje‘. Výhodou je i to, že používané příklady jsou z oblastí každodenního života, takže účastník kurzu neztrácí energii orientací v samotné problematice a může se soustředit na vlastní téma či cvičení. Oba kurzy tedy hodnotím jako velmi přínosné. Ale opakuji, pro maximální přínos je nejlepší absolvovat oba dva semináře ve dvou po sobě následujících dnech! Třešničkou na dortu jsou praktické tipy pro vedení jednání a ‚tahák‘ slovních obratů pro řešení různých situací během vyjednávání, který je účastníkům zaslán po skončení kurzu. Vše jsem již vyzkoušel a funguje to! Z těchto důvodů budu nabídku školení pana Cirkovského dále sledovat a určitě zvažuji účast na dalších seminářích. Portfolio webových stránek Excelentní nákup.cz je opravdu široké.“
Jiří Žežula
Czech Aviation Training Centre

Další hodnocení účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se koná 27. 5. 2020. Začíná v 9:00 a jeho předpokládaný konec je v 16:30.

Místo konání

Hotel Occidental Praha Five**** (dříve Hotel Barceló Praha Five), Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 5 290 Kč. Zvýhodněná cena je platná pouze do 15. 4. 2020. Standardní vstupné, které je platné od 16. 4. 2020, činí 5 878 Kč bez DPH.

Návod na získání zvýhodněné ceny naleznete níže v části Jak získáte 10% slevu za včasnou registraci. 👇

Cena zahrnuje:

Zvýhodněná cena je platná pouze do 15. 4. 2020. Standardní vstupné, které je platné od 16. 4. 2020, činí 5 900 Kč bez DPH (7 139 Kč s DPH).

Jak získáte 10% slevu za včasnou registraci

Vyberte si verzi semináře. Klikněte na tlačítko OBJEDNAT SEMINÁŘ. Vyplňte objednávkový formulář a v části Slevový kód vložte kód predprodej5v a stiskněte tlačítko UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD. Cena se automaticky přepočítá. 

Bonusy v hodnotě 5 000 Kč

black208Navíc k semináři získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě  5 000 Kč bez DPH.

Chcete se přihlásit právě teď? Klikněte na OBJEDNAT SEMINÁŘ a rezervujte si místo.

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

9690150_s

Pořád ještě váháte? Není třeba.

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz.

Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

1500px-26

Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami, s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv) a se zasíláním informací či nabídek seminářů.

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby