Správná volba pro váš profesionální růst

Strategie vytváření úspor krok za krokem – Nákup jako nejlevnější zdroj zisku

Nedaří se vám plnit plán úspor? Je pro vás čím dál tím složitější nalézt odpověď na otázku: Kolik příští rok ušetříte? Chcete rychle odhalit potenciál pro realizaci úspor? Víte, proč jsou úspory pro vedení, majitele firem nebo akcionáře jednou z priorit?

Přestože každá ušetřená koruna přináší o korunu větší zisk. Protože podstatou podnikání je vytvářet zisk. A výše zisku majitele firem nebo akcionáře logicky velmi zajímá.

Jestliže šetříte a pomáháte tím naplnit primární cíl vedení firmy, který spočívá ve zvyšování zisku, tak to bohužel samo o sobě nestačí. Musíte umět prodávat výsledky práce nákupu.

Úspěch nejlépe prodává práci nákupu a zvyšuje jeho prestiž uvnitř společnosti.

A tyto dovednosti si osvojíte na semináři Strategie vytváření úspor krok za krokem – Nákup jako nejlevnější zdroj zisku.

Jak vám tento seminář pomůže v nákupní praxi

Dopodrobna rozebereme postup vytvoření velmi účinné strategie realizace úspor. Díky tomuto přesnému návodu budete schopni zformovat kvalifikovaný odhad úspor a rovněž ho uskutečnit.

Získáte osvědčené tipy, triky a postupy pro optimalizaci nejenom cen, ale i ostatních nákladů. Na základě těchto cenných informací zabráníte zbytečnému plýtvání.

Ukážeme si, jak zapojit do realizace úspor oddělení a útvary, které tvoří zadání a velmi často negativně ovlivňují možnost výběru dodavatelů.

Podívejte se na krátkou videoukázku

Co se dále dozvíte

Pod vedením zkušeného lektora se:

Komu je seminář určen

Seminář je určen začínajícím i zkušeným nákupním profesionálům, kteří  hledají cestu k lepším výsledkům a chtějí se naučit pokročilé techniky firemního nákupu, ale zároveň se nechtějí prokousávat stovkami webových stránek a odborných knížek často nezáživného teoretického obsahu.

Co říkají zákazníci

„Již podruhé jsem se účastnil semináře vedeného panem Cirkovským. Tentokrát jsem si vybral kurz Strategie vytváření úspor krok za krokem. Přestože klademe na oblast úspor značný důraz a základní parametry máme již nastaveny, na semináři jsem načerpal cenou inspiraci jak zlepšit hlavně oblast strategického řízení. V současné době se zabýváme kategorizací a vytvářením analýz vhodných pro naše potřeby. Ze semináře jsem si odnesl odborné typy, jak s výstupy ve formě výdajových analýz pracovat, jak stanovit plán úspor nebo jak vytvořit plán nákupu. Velmi pozitivně hodnotím diskusi a výměnu informací s dalšími účastníky semináře. Úroveň kurzů pana Cirkovského mě přesvědčila o důležitosti dalšího vzdělávání pro mé kolegy v nákupním oddělení, které budu realizovat.“
Petr Berka
BOKI Industries a.s.

„Absolvoval jsem seminář Strategie vytváření úspor krok za krokem. Na školení jsem šel s cílem prohloubit si znalosti a naučit se nové metody pro vytváření úspor. V tomto seminář splnil moje očekávání, a navíc jsem se přesvědčil, že naše metody, výpočty i prezentace úspor již jsou na vysoké úrovni. Což pro mě bylo také velmi důležité. V praxi budu zejména aplikovat návod na rozdělení dodavatelů dle jejich významu pro společnost a podle toho k nimi budu následně přistupovat a pracovat s nimi. S průběhem semináře jsem byl velmi spokojen. Bylo patrné, že lektor má mnohaletou praxi v oboru a díky tomu byl výklad doplněn častými příklady z praxe. Zajímavá byla i konfrontace znalostí, názorů a používaných metod s ostatními účastníky semináře. Počítám s tím, že do plánu vzdělávání si dám další semináře vedené panem Cirkovský.“
Luboš MELICHAR
Alltub Central Europe

„Na seminář jsem se přihlásil ze dvou důvodů. Jednak už konečně poznat osobně pana Cirkovskýho, od kterého občas obdržím e-mailem užitečné rady a odkazy jak zlepšit nákupní procesy, tak hlavně dozvědět se něco z oblasti Strategie vytváření úspor. Toto téma je v naší firmě jednou z priorit. Přestože jsem se za 19 let práce v nákupu již něco na toto téma dozvěděl a v praxi implementoval, byl pro mě seminář dalším zdrojem podnětů a zkušeností jak Nákupní plán pro příští rok připravit zase o něco lépe. Pokud tedy neznáte odpověď na otázku kolik příští rok ušetříte, doporučuji tento seminář navštívit.“
Kamil Přerost
AGC Automotive Czech

Další hodnocení účastníků seminářů.

Čas zahájení a průběh semináře

Seminář se uskuteční 13. 5. 2020. Začíná v 9:00, předpokládaný konec je v 16:30. 

Místo konání

Hotel Occidental Praha Five****(dříve Hotel Barceló Praha Five), Radlická 46, 150 00 Praha 5

Jaká je cena a co za ní získáte

Při včasné registraci seminář stojí 4 790 Kč, respektive 5 290 Kč. Zvýhodněná cena je platná pouze do 31. 3. 2020.

Od 1. 4. 2020 platí standardní vstupné. Ve verzi LOW-COST činí 5 322 Kč a ve verzi PROFI kurz stojí 5 878 Kč.

Návod na získání zvýhodněná ceny naleznete níže v části Jak získáte 10% slevu za včasnou registraci.

Chcete mít ty nejlepší možné výsledky? Podívejte se, jak a v čem vám pomůže VIP MENTORING. >>>

Jak získáte 10% slevu za včasnou registraci

Vyberte si verzi semináře. Klikněte na tlačítko OBJEDNAT SEMINÁŘ. Vyplňte objednávkový formulář a v části Slevový kód vložte kód predprodej5 a stiskněte tlačítko UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD. Cena se automaticky přepočítá. 

Bonusy v hodnotě 4 500 Kč zdarma

K obsáhlým tištěným materiálům, zahrnujícím mé sedmadvacetileté zkušenosti nabyté vlastní nákupní praxí, navíc získáte tyto velmi hodnotné BONUSY v hodnotě 4 500 Kč bez DPH.

Chcete se přihlásit právě teď? Klikněte na OBJEDNAT SEMINÁŘ a rezervujte si místo.

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

9690150_s

Pořád ještě váháte? Není třeba.

Protože jsem si naprosto jistý přínosem semináře pro zlepšení úrovně vašeho nákupu, své znalosti jsem získal vlastní nákupní praxí a vím, že fungují, rozhodl jsem se usnadnit vám rozhodování a poskytnout vám garanci vrácení peněz. Pokud se na seminář přihlásíte a během první hodiny zjistíte, že s obsahem a průběhem nejste spokojení, tak můžete seminář opustit a požádat o vrácení kupní ceny.

Kdo seminář vede a proč mu důvěřovat

Jarda Cirkovský m

Lektor: Jaroslav Cirkovský

Přihlášení na seminář

OBJEDNAT SEMINÁŘ >>

Přihlášením na seminář souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a s evidencí vašich kontaktních údajů (do doby, než požádáte o jejich vymazání a zrušení vašeho souhlasu, což je možné udělat kdykoliv).

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

X

X

© Jaroslav Cirkovský • Všechna práva vyhrazena • Provozovatelem webu je firma BENEFICO s.r.o.

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby